Na zakończenie - konferencja

Ostatnim akcentem programu edukacji prozdrowotnej, realizowanego w szkołach podstawowych powiatu proszowickiego ze środków funduszy norweskich, była konferencja podsumowująca, zorganizowana 25 kwietnia w Opatkowicach. W konferencji udział wzięły władze Powiatu, przedstawiciele samorządu i realizujący projekt.

Przebudowa drogi powiatowej nr 1237K Głupczów – Winiary wraz z chodnikiem w ramach istniejącego pasa drogowego

Operacja typu "Budowa lub modernizacja dróg lokalnych" w ramach poddziałania ,,Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i oszczędzanie energii” w ramach działania "Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich", objętego PROW na lata 2014-2020.

Wesołych Świąt !

 Wielkanoc to czas otuchy i nadziei, czas odradzania się wiary w drugiego człowieka.

W imieniu Rady i Zarządu Powiatu Proszowickiego

życzymy , aby Święta Wielkanocne przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość.

Niech ten wyjątkowy czas będzie okazją do odpoczynku od codziennych obowiązków

Bądź częścią największego święta innowacji – zostań partnerem MFI 2017!

15-21 maja 2017 roku odbędzie się siódma edycja Małopolskiego Festiwalu Innowacji. Ten największy w kraju festiwal innowacji to tydzień spotkań zarówno z kreatorami nowoczesnych rozwiązań, jak i instytucjami wspierającymi prekursorów od strony finansowej, prawnej, jak i merytorycznej. Teraz także Ty możesz być jego częścią. Właśnie trwa nabór Partnerów!

 

Finał Olimpiady Producentów Rolnych z okręgu województwa małopolskiego

28 lutego b.r. w siedzibie Wojewódzkiego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Krakowie, odbył się finał Olimpiady Producentów Rolnych z okręgu województwa małopolskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z IV klasy Technikum Mechanizacji Rolnictwa: Łukasz Kura, Andrzej Kilian, Bartłomiej Marzec oraz z II klasy Technikum Mechanizacji Rolnictwa: Michał Łanecki, Eryk Pater i Rafał Popędza.

Strony

Subscribe to Powiat Proszowicki RSS