Dyżury aptek w Proszowicach

W dniu dzisiejszym tj. 29.11.2015 dyżur pełni Apteka Szot ul. 3 Maja 51

Informacja w sprawie wyłożenia do publicznego wglądu projektu operatu opisowo - kartograficznego, opracowanego w ramach modernizacji ewidencji gruntów i budynków

INFORMACJA STAROSTY PROSZOWICKIEGO

z dnia 6 października 2015 roku w sprawie wyłożenia do publicznego wglądu projektu operatu opisowo - kartograficznego, opracowanego w ramach modernizacji ewidencji gruntów i budynków

 

Informacja Wydziału Komunikacji i Transportu - Dzień wewnętrzny

Informujemy, że zostaje przeniesiony dzień wewnętrzny w Wydziale Komunikacji i Transportu.

Od miesiąca września 2015 roku, dzień wewnętrzny będzie przypadał na każdy pierwszy piątek miesiąca, a nie jak miało to miejsce dotychczas, na pierwszy czwartek miesiąca.

W miesiącu wrześniu, dzień wewnętrzny przypada na 04.09.2015.

Przypominamy, że w dniu wewnętrznym nie są przyjmowani interesanci.

Koncert profilaktyczny Gabriela Fleszara w Zespole Szkół im. Emila Godlewskiego

3 listopada 2015 r w Zespole Szkół im. Emila Godlewskiego w Piotrkowicach Małych odbył się koncert profilaktyczny, którego wykonawcą był Gabriel Fleszar – polski muzyk, piosenkarz, autor tekstów oraz aktor, znany z głównej roli w filmie pt. „Sezon na leszcza”.   Muzyka Fleszara to dojrzałe i ciekawe brzmienie, nowoczesna aranżacja, charyzmatyczny, wyjątkowy głos.

9 logistyków z Zespołu Szkół im. Emila Godlewskiego w Piotrkowicach Małych w etapie okręgowym VIII Edycji Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej

 

7 października 2015 r. o godzinie 11:00  w Zespole Szkół im. Emila Godlewskiego w Piotrkowicach Małych odbył  się I etap VIII Edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej zorganizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu .

Absolwenci 70 – lecia Liceum Ogólnokształcącego w Proszowicach… spotkanie po latach

24 października 2015 r. z okazji jubileuszu 70 – lecia Liceum Ogólnokształcącego w Proszowicach w siedzibie Zespołu Szkół w Proszowicach spotkali się absolwenci, nauczyciele i zaproszeni goście. Na uroczystość przybyło około 300 osób. Spotkanie to było międzypokoleniowe – można było spotkać dziadków, ojców i wnuków. W atmosferze wspomnień, szkolnych anegdot i ciekawych opowieści przebiegało spotkanie po latach.

Enter Your Future 2015

Młodzież z Zespołu Szkół im. Bartosza Głowackiego w Proszowicach już po raz czwarty miała okazję uczestniczyć w projekcie organizowanym pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej przez największą na świecie organizację studencką AIESEC. Szkoła z Proszowic jest jedyną w powiecie proszowickim, która realizuje projekt pt. "Enter Your Future" ("Krok w przyszłość").

Przyjaciele dużych rodzin w Krakowie

Już niebawem Kraków zamieni się w stolicę dużych rodzin. Kongres Karty Dużej Rodziny to debaty, wymiana doświadczeń ale także liczne atrakcje dla dzieci. Zapraszamy już 12 października do Opery Krakowskiej!

Ogólnopolski Kongres Karty Dużej Rodziny odbędzie się 12 października w Operze Krakowskiej. Swój udział zapowiedzieli przedstawiciele rodzin wielodzietnych, samorządów, partnerów Karty Dużej Rodziny oraz Władysław Kosiniak-Kamysz, minister pracy i polityki społecznej.

Strony

Subscribe to Starostwo Powiatowe   w Proszowicach RSS