Bądź częścią największego święta innowacji – zostań partnerem MFI 2017!

15-21 maja 2017 roku odbędzie się siódma edycja Małopolskiego Festiwalu Innowacji. Ten największy w kraju festiwal innowacji to tydzień spotkań zarówno z kreatorami nowoczesnych rozwiązań, jak i instytucjami wspierającymi prekursorów od strony finansowej, prawnej, jak i merytorycznej. Teraz także Ty możesz być jego częścią. Właśnie trwa nabór Partnerów!

 

Finał Olimpiady Producentów Rolnych z okręgu województwa małopolskiego

28 lutego b.r. w siedzibie Wojewódzkiego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Krakowie, odbył się finał Olimpiady Producentów Rolnych z okręgu województwa małopolskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z IV klasy Technikum Mechanizacji Rolnictwa: Łukasz Kura, Andrzej Kilian, Bartłomiej Marzec oraz z II klasy Technikum Mechanizacji Rolnictwa: Michał Łanecki, Eryk Pater i Rafał Popędza.

Wojewoda Małopolski przekazał ZS w Proszowicach dotację na książki

Od jesieni ubiegłego roku w polskich szkołach realizowany jest wieloletni projekt rządowy – „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa na lata 2016 – 2020 Priorytet 3: Rozwijanie zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych”. Do grupy beneficjentów w 2017 roku dołączył Zespół Szkół im. Bartosza Głowackiego w Proszowicach. Szkoła otrzymała dotację od Wojewody Małopolskiego w wysokości 12 tys.

Wykaz lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży

STAROSTA POWIATU PROSZOWICKIEGO

Działając na podstawie art.35 ust.1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami ( tj. : Dz.U. z 2016 r. poz. 2147) informuje o wywieszeniu w dniach od  1 marca 2017 r.  do  24 marca 2017 r.  wykazu lokali mieszkalnych usytuowanych w budynku byłej stacji kolejowej, położonym na działce nr 2324/24 o pow. 0,1233 ha, przy ul. Kolejowej 6 w Proszowicach, przeznaczonych do sprzedaży na rzecz najemców, w trybie art. 34 ust.1 pkt.3 w/w ustawy.

Strony

Subscribe to Powiat Proszowicki RSS