"Bieg po życie" ulicami Proszowic

 

W dniu 17 maja 2015 przeprowadzona została druga impreza sportowa  w ramach projektu "Promocja zdrowia poprzez wdrożenie programów profilaktycznych, w tym badań przesiewowych i diagnostyki oraz działań edukacyjnych o tematyce zdrowotnej w celu zmniejszenia zachorowalności i śmiertelności z powodu nowotworów płuc i oskrzeli w Powiecie Proszowickim"

 

 

Powiatowy "Bieg po życie" oraz spotkania edukacyjne

Zapraszamy 17.05.2015 na Powiatowy "Bieg po życie" ulicami Proszowic. Dystans biegu to około 3km. Rejestracja uczestników rozpocznie się w dniu biegu o godzinie 11:00.

Zapraszamy również na cykl spotkań edukacyjnych które rozpoczną się 20 maja 2015

 

Szczegóły dotyczące biegu, regulamin oraz harmonogram spotkań edukacyjnych znajdą Państwo na stonie projektu www.akcjazdrowie.proszowice.pl

 

Lekcje z majorem

Nie słabnie zainteresowanie klasami służb mundurowych. Absolwenci gimnazjów w województwie małopolskim nadal wybierają kształcenie w tym profilu w liceach ogólnokształcących. Od dwóch lat w Zespole Szkół im. Bartosza Głowackiego w Proszowicach funkcjonuje klasa służb mundurowych. 

Dzień Otwarty w Piotrkowicach Małych

Gimnazjaliści trzecich klas w najbliższych tygodniach podejmą decyzję dotyczącą wyboru szkoły, w której kontynuować będą naukę i rozwijać swoje zainteresowania, toteż Zespół Szkół w Piotrkowicach Małych tradycyjnie  zorganizował dla młodzieży „Dzień Otwarty”, stwarzając tym samym możliwość zapoznania się ze specyfiką funkcjonowania szkoły średniej oraz z kierunkami kształcenia.

Sukcesy młodzieży Zespołu Szkół w Piotrkowicach Małych

Rok szkolny 2014/15 obfitował w wiele sukcesów naszych uczniów w licznych olimpiadach i konkursach organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Krakowie oraz inne placówki oświatowe czy samorządowe. Jak wiadomo olimpiady oraz konkursy przedmiotowe pozwalają sprawdzić wiedzę i umiejętności wykraczające poza program nauki w szkole. W związku z tym wymagają wiele dodatkowej pracy, zarówno ze strony ucznia jak i przygotowującego go nauczyciela.

Strony